Pakiety


Majowy wypoczynek na wsi !

Cena od brak danych | kategoria Majówka

Majówka na wsi !

Osada położona jest na 1 ha prywatnym terenie , na łagodnych pagórkach łąk Pogórza Izerskiego . Posiadłość otoczona jest lasem , skąd wiedzie czerwony szlak do Jeziora Złotnickiego . Powyżej skały widokowej Słupiec , znajduje się niebieski szlak, wiodący do Zamku Czocha. Mały strumyk , poniżej za chatkami , utworzył , zachęcającą do porannych kąpieli , misę czystej , krystalicznej wody . 

Chatki zbudowane są z naturalnych materiałów , z sypialni i salonu: wyjście na łąkę .

Za chatkami ,znajdziemy miejsce na ognisko .

Zapraszamy ! 

 

 


Wakacje na wsi

Cena od brak danych | kategoria Wakacje

Osada położona jest na 1 ha prywatnym terenie , na łagodnych pagórkach łąk Pogórza Izerskiego . Posiadłość otoczona jest lasem , skąd wiedzie czerwony szlak do Jeziora Złotnickiego . Powyżej skały widokowej Słupiec , znajduje się niebieski szlak, wiodący do Zamku Czocha i Zamku Świecie . Mały strumyk , poniżej za chatkami , utworzył , zachęcającą do porannych kąpieli , misę czystej , krystalicznej wody . 

 

Chatki zbudowane są z naturalnych materiałów , z sypialni i salonu: wyjście na łąkę .

Na łące znajdziemy ustronne miejsce na ławce bądz leżaku , gdzie z książką w ręku , zrelaksujemy się w samotności ciszy i spokoju , obserwując : sójki , sroki , bażanty i sarny .

 


 

Zapraszamy !

www.osadaaugustow.pl


Wakacje na Wsi nad jeziorem Złotnickim ,nieopodal Zamku Czocha

Cena od brak danych | kategoria Wakacje

Wypoczynek wakacyjny to czas na który czekamy cały rok :) Jest takie miejsce w zacisznym wiejskim zakątku przy lesie, gdzie sarny i bażanty wychodzą na łąki. Chatka znajduje się niepodal Jeziora Złotnickiego i Zamku Czocha. Mamy możliwość spędzić ten czas aktywnie wędrując po górach, zażywając kąpieli w jeziorze, ucząc się  jazdy na koniu, w zaprzyjaznionym gospodarstwie albo po prostu spędzić czas na błogim leniuchowaniu na leżaku.

Zapraszamy do Nas.

Oferta wraz z opisem miejsca na stronie www.osadaaugustów.pl